Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
İlk Hackim - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: İlk Hackim (/konu-ilk-hackim-2405.html)

İlk Hackim - Toshiko Tanaka - 09-10-2014

Evet arkadaşlar girmediğim tek konuya, hack bölümüne de el uzatmış bulunmaktayım Açık Ağızlı Gülümseme
Nasıl yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok, zamanla öğreniriz İnşaallah Süper Bu hacki yaparken tecrübeli -senpai-'lerimden yardım istiyorum Güzel
Senaryo : Ben mangada konudan gidiyorum. Rising Sun'daki yani Güzel İlk maçtaki kahramanımız Cruyyford'lu Hollanda Japonya'ya karşı. Yapabilir miyim bilmiyorum ama yapabilirsem Luikal'i Tsubasa'nın peşine takacağım Dil Çıkarma
İnat Tsubasa yerine maçın kahramanının Hyuga olması için Hyuga'ya yeni bir özel şut yapabilirim.
İkinci maç Diaz'lı Arjantin olacak. Arjantin'de biraz Tsubasa-Diaz diyalogları dikkat çekecek :
-Diaz : Sonuda karşılaştık Tsubasa
-Tsubasa : Güzel bir maç olsun, Diaz
- Diaz : Benim için öyle de, senin için bu durum değişecek.
- Tsubasa : Diaz...
Maçın sonunda Jito-Galvan kavga edecekler.
Üçüncü maçımız ise Nijerya-Japonya arasında olacak.Bu maçta biraz Misaki'ye ağırlık vereceğim. Jito'nun aksine iki yıldız birbirlerini maçın sonunda tebrik edip , forma değişikliği yapacaklar.
Dördüncü Maç: Almanya ile olacak. Schneider'e özel yeni bir şut çıkarmayacağım. Ancak Fire Shoot'un efektleri süper olacak. Hyuga yıkamadığı Müller'i darmadağan edecek ancak bir tane bile gol atamayacak. Wakabayashi bu maçın kahramanı ;)
Beşinci Maç : Fransa'yla. Bu maçta Wakashimazu ile oynayacağız. Kaleci değişimi yok. Pierre ve Napoleon'un Slide Cannon Nano Shoot'ları işi zorlayacak. Ancak Japonya kazanır Açık Ağızlı Gülümseme
Altıncı Maç: Tsubasa'nın yerden yere vurulduğu maç. Brezilya'yı 4-1 yenen İspanya Japonya'yı dağıtıcak. Sizlerin kazanamayacağınız ( xD ) bir maç geliyor. Michael Tsubasa'nın yaptığı her hareketi yapabilmektedir.
Nasıl buldunuz ?
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

RE: İlk Hackim - MompresaN - 09-10-2014

Mangaya bağlı senaryoları severim ;)

İlk tecrübeye göre ağır bir proje gibi duruyor Kararsız Hyuga ya Raiju Shoot u ekleyebilecek misin ?????

Kolay gelsin ;)

RE: İlk Hackim - NanoBasa - 09-10-2014

güzel ;) yardıma açığım bişey istersen yaz bana

RE: İlk Hackim - SvChatos - 10-10-2014

Oyun çıkmış diye sevinerek girdiydim konuya meğersem senaryoymuş

Cidden güzel bir senaryo olmuş oyuna dökebilirsen helal olsun. Gülümseme Eee SvChatos işten güçten dolayı emekli oldu hacktan siz yeni nesile kaldı hadi bakalım görelim marifetlerinizi Gülümseme

RE: İlk Hackim - Owari da - 10-10-2014

Ağır bir senaryo olmuş yapabilirsen güzel olur Yupi bende Road to Dream projesine başladım konumu açıyorum Dil Çıkarma