Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Anime Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Anime Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler (/konu-ct-en-gicik-oldugunuz-durumlar-sahneler.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

RE: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - Ramon Victorino - 16-10-2015

Hyuga aslında çoğu ondan iyi olanlardan önde çünkü zamanında Tsubasayı yenmiş ''TEK'' kişi olarak ünvanı var ;)

Ben Japonyanın sürekli tsuya bağlı olmasını sevmedim düşünsenize mesela tsubasa dünya kupasında sakatlandı ozaman ilk elenen japonlar olurdu sırf tsubasa var diye takım nasıl değişir ? ''11 KİŞİ'' diye birşey var tsu geldi diye herkes değişirmi? Manga anime falan diye tamamda tsu olmasa japonlar beceremez keşke biraz daha düşünselerdide Hyuga Misugi ve matsuyamanın çalışma bölümleri uğraşları olsa belki az çok berabere veya zorda olsa yenebilirlerdi ama yenilselerdi birşey demezdim çünkü çalıştıklarını görürdük en azından ''DENEDİ'' derdik

RE: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - Owari da - 16-10-2015

Tsubasanın ayağı kırılsa bile oynaması da girdi gıcık durumlar dağarcığıma. Açık Ağızlı Gülümseme Ben hafif bi burkulma bile oldumu yetenek olarak 0'a iniyorum Açık Ağızlı Gülümseme

Ramon Victorino Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hyuga aslında çoğu ondan iyi olanlardan önde çünkü zamanında Tsubasayı yenmiş ''TEK'' kişi olarak ünvanı var ;)

Ben Japonyanın sürekli tsuya bağlı olmasını sevmedim düşünsenize mesela tsubasa dünya kupasında sakatlandı ozaman ilk elenen japonlar olurdu sırf tsubasa var diye takım nasıl değişir ? ''11 KİŞİ'' diye birşey var tsu geldi diye herkes değişirmi? Manga anime falan diye tamamda tsu olmasa japonlar beceremez keşke biraz daha düşünselerdide Hyuga Misugi ve matsuyamanın çalışma bölümleri uğraşları olsa belki az çok berabere veya zorda olsa yenebilirlerdi ama yenilselerdi birşey demezdim çünkü çalıştıklarını görürdük en azından ''DENEDİ'' derdik

Saikyou teki moviesi Güzel

@Ramon Victorino İzlemeyenler açmasın! (Saikyou no Teki)
Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

Cvp: RE: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - Sanae_Nakazawa_ - 17-10-2015

(15-10-2015, Saat: 17:57)GalaxyX13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ewt bende şaşırmıştım ne de olsa kazancaklar çoh uzun sürüyo diyip bırakmışım(Edit: bırakmıştım) diğer bölümlere atladım ama tsubasa "kaybettik" deyince Ovvv

Aynen öyle oldu valla

@Ramon Victorino

Az çok hatırlıyorum ama galiba ilk seride tsu ve matsuyama karşılaşmışlardı ve güçleri eşit felan diyorlardı ama sonra larda tsuyu öne çıkardılar buna da gıcık olmuştum matsuyamayı düşürdüler diye ama tek matsuyama değil bir çok oyuncu daha var wahashimazuya felan da öyle oldu

Cvp: RE: En gıcık olduğunuz sahneler - G.Hernandez - 28-10-2015

(06-10-2015, Saat: 23:07)S.Carlos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-09-2015, Saat: 23:03)Hikaru1212 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ct Road to 2002 Hamburg vs Japonya

Wakashimazu sakatlandıktan sonra morisakinin yumruğunu sıkarak,iyiymiş gibi hareket edip Maçta topu bile GÖRMEMESİ !!!

Bu çok iyiydi işte Açık Ağızlı Gülümseme
Aklıma geldikçe sinir oluyorum Xd

RE: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - Askerullah - 01-11-2015

1-)Tsubasa ve diğer japon oyuncuların japon oldukları halde japonlarla fiziki olarak hiç uzaktan yakından ilgisinin olmaması (göz çekikliği,bezememe vs.)
2-)robertonun tsubasaya brezilyaya gideceğiz diyip sözünü tutmaması tsubasayı terketmesi
3-)koç kiranın toho - mushashi maçında misugi fenalaşıp düşünce hyuganın panikleyip durmasını eleştirmersi

RE: CT- En gıcık olduğunuz durumlar/sahneler - tsubasacıkız - 09-11-2015

ben sırf wakabayashi nin iyi gösterilmesi için wakashimazu nun kötü bir kaleci olarak gösterilmesine gıcık oluyorum Kızgın - Sinirli . o hakaret edenler wakashimazu ya kuban olsunlar uyu Açık Ağızlı Gülümseme