Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: CAPTAIN TSUBASA İNCELEMELER (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-incelemeler.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Karakter & Takım İnceleme (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-karakter-takim-inceleme.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) (/konu-captain-tsubasa-diger-karakterler-2.html)

Sayfalar: 1 2

Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - SvChatos - 03-08-2014

Yamaoka YUMIKO

[Resim: Yumiko_Yamaoka.png]

Sanırım herkes biliyordur Misaki'nin annesi ve babası serinin başından itibaren ayrılmışlardı işte bu ablamızda Misaki ve Yamaoka Yoshiko (Misakinin Üvey Kardeşi) 'nun annesi oluyor Güzel

Yamaoka Yoshiko

[Resim: yoshiko%20yamaoka.jpg]

Hakkında bildiğim tek bir şey var oda Misaki'nin üvey kardeşi olduğudur Güzel

Not:Arkadaşlar isimleri karıştıryor olabilirim ki büyük ihtimalle karıştırıyorum yanlış yazdıysam lütfen düzeltin

JOHN

[Resim: jon2.jpg],

İşte buda Genzo'nun yanında dolaştırdığı köpeği John, vakti zamanında İshizaki'yi az korkutmamıştır bu köpekle Güzel

Hyuga Takeru

[Resim: takeru2.jpg]

Serinin başından beri bildiğimiz Hyuga'nın bakmakla yükümlü olduğu kardeşi
(Hic Daichi gibi değil hiç benzemiyor kardeşine :( )

Matsumoto Kaori

[Resim: daisy.jpg]

Hyuga'nın final maçını izledikten sonra onu Toho'ya aldıran, ailesinin geçim sıkıntısını gideren ve Hyuga'ın tüm kariyeri boyunca yanında olan , şapkasız hiç görmediğimiz çok zengin ablamız Matsumoyo Kaori Güzel

Ozora Daichi
(AndreaArizaA'nın elinden)
[Resim: Daichi_by_SakiHashimoto.jpg]

Mangadan kesit yerine böyle bir resim koymak istedim kusura bakmayın

Son zamanlarda sıkça gördüğümüz Tsubasa'nın hiperaktif kardeşi,konuşmaları davranışları ve futbola olan ilgisi ile Tsubasa'nın tam bir kopyası, Birkaç karede kendisini yaşları büyük olan heriflerle maç yaparken görmüştük abisi gibi hor görülüp küçümselerde hepsini tek tek alt etmeyi başarmış ileride abisi ile iyi bir ikili olacağını haberilerini vermiştir bize Güzel Ha unutmadan kediside abisi gibi Nankatsu FC de oynuyor

Kumi Sugimoto

[Resim: 100px-Kumi_sugimoto.JPG]

Kim olduğu hakkında pek bilgim yok ancak şunu biliyorum . Bu kızımız Sanae 'nin arkadaşıydı ve galiba oda Sanae gibi Tsubasa'ya aşıktı kız Sanae'nin de Tsubasa'ya aşık olduğunu duyunca aradan çekilmişti sanırsam tam olarak bilmiyorum kızları karıştırıyorda olabilirim Güzel

RE: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - JunYusuf - 03-08-2014

2'si geleceğine editlenmesi daha iyi olmaz mı adminim Güzel?

RE: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - MompresaN - 04-08-2014

Daichi nin resmi bence çok iyi ;)

Aynen Kumi , Tsubasa ya aşıktı Kalp - Sevgi Sanae kaptı Dil Çıkarma

Cvp: RE: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - ennes43 - 04-08-2014

(04-08-2014, Saat: 02:02)Mompresan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daichi nin resmi bence çok iyi ;)

Aynen Kumi , Tsubasa ya aşıktı Kalp - Sevgi Sanae kaptı Dil Çıkarma

Rika diye bir kızda aşıktı Tsubasaya, Shin serisinde vardı ayrıca Pierre'in aşık olduğu kızdı.

RE: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - MompresaN - 19-10-2014

ennes43@
Ben anımsayamadım o hanımefendiyi Kararsız Pierre ve Tsubasa nın aşık olduğu bir kız var mıydı yahu ????? Anime dediğin için net bir şey söyleyemiyorum da Kararsız

Cvp: RE: Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) - Owari da - 20-10-2014

Mompresan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ennes43@
Ben anımsayamadım o hanımefendiyi Kararsız Pierre ve Tsubasa nın aşık olduğu bir kız var mıydı yahu ????? Anime dediğin için net bir şey söyleyemiyorum da Kararsız

İlk seride ve Europe Daikessen filminde vardı. Ayaushi filmindede vardı. Hatta Ishizaki aşık olmuştu. Elle Sid Pierre değil Pierr Duval ona aşık. Shin serisinde gördüğümü hatırlamıyorum.