Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme (/konu-programsiz-4cc0-li-bos-ofset-bolumlerini-gosterme.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - Hiena - 08-01-2014

Arkadaşlar, biliyorsunuz 4CC0' lı kod alanlarını kullanmak için elimizde bir programımız vardı ve o programla bu bölümü aktif kılıyorduk.

Benim şimdi burada vereceğim kodlarla, bu program ihtiyaç duymadan, bu bölümü aktif edebileceksiniz. Olur da programı kaybettiniz veya bir gün olur da program, işletim sisteminizle uyumsuzluk gösterirse bu kodları kullanarak bunu gerçekleştirebileceksiniz.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - SvChatos - 08-01-2014

Sitede yama kodları vardı sanırım yanlış biliyor da olabilirim yinede eline sağlık Gülümseme

Ben kodları el ile yazarak kullanıyordum ofsetleri Gülümseme Ne programlar varmış arkadaş hiç birini bilmiyorum Güzel

Forever Hex Editor

RE: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - Hiena - 08-01-2014

Zaten yukarıda da değindiğim yama programı yerine kullanabileceğimiz bir özellik bu.

Yani yama programının oluşturduğu kodlar bunlar. Yama programıyla bunu zaten yapabiliyoruz; ama olur da programı kaybedersek, hex editörde bu kodları kullanarak da yapabiliriz.

RE: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - S.Carlos - 08-01-2014

Ellerine sağlık abi, sürekli yeni şeyler öğrendiğim için boş yere çok ihtiyacım oluyor. Gülümseme Bu arada bizim Schneider ve Diaz ne zaman gelecek acaba? Gülümseme Sabırsızlanıyorum bu özellikler için de..

RE: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - SvChatos - 08-01-2014

Ben programdan bahsetmiyorum programı hiç görmedim hatta programın olduğundan haberim dahi yoktu Gülümseme ben 4CC0 lı ofsetlere yer gösterebilmek için girdiğimiz kodlardan bahsediyorum ben kodları kullandım şu ana dek Gülümseme

Cvp: Programsız 4CC0' lı Boş Ofset Bölümlerini Gösterme - Hiena - 08-01-2014

Anladım)

Sende o yöntemi kullanıyormuş sun demek. Madem o programı hiç kullanmadın, senin o programı paylaşayım. Sitede vardır herhalde ama ben yinede burada vereyim.

Kullanımı gayet basit. Hatta bu kodlardan bile daha az vakit alır.

.rar   4CC0~6000 Ofset Yaması.rar (Dosya Boyutu: 26.11 KB / İndirme Sayısı: 41)

Schneider, Matsuyama ve Diaz' la beraber tüm oyuncuların davranış kodlarını da yarın paylaşırım inşallah.