Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek (/konu-ozel-hareketi-olmayan-oyunculara-ozel-hareket-eklemek.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - ジャイロメ59 - 13-07-2013

Aşağıdaki dosya da tüm oyuncuların (özel oyuncu, özel olmayan oyuncu) ofsetleri vardır.

Özel hareketi olmayan oyuncuların ofsetlerinde 07 BF yazar. Buralara ister diğer oyuncuların kodlarını girerek, ister boş ofset göstererek özel hareketler ekleyebilirsiniz.

Ama unutmayın ; Boş ofset gösterecekseniz eğer Şut, Pas, Çalım, Combi, Block, Kayma, Pas Kesme olarak çift kodları girmelisiniz !

Örneğin Gil'in ofsetine (38E3F) geliyoruz ve 10 BD yazıyoruz.
3BD20 ofsetine gelip şu kodları giriyoruz ;

4D 93 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00

ŞUT PAS ÇALIM COMBI BLOCK KAYMA PAS KESME

Kolay gelsin.-

Tesekkurler ! Icerik Acilmistir:

.doc   Tüm Özel Hareketler (Oyuncu ve Kaleciler için).doc (Dosya Boyutu: 168.5 KB / İndirme Sayısı: 333)

RE: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - Carpora - 12-08-2013

Teşekkür ederim umarım şutta vardır Gülümseme

RE: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - C@rlos - 17-08-2013

şimdi sitede incelediğim kadarıyla özel bir çalım hareketi olmayan Gil e mesela carlos un spd dribini eklemek için yukarıda verdiğiniz kodda Gil in ofsetine girip carlos un kodunu yazabiliriz hatta bu sayede Gil miracle şut bile çekebiliyor ancak sıkıntı bu sefer de spd drib yaparken yakın çekime carlos geliyor ki oyun saçma oluyor....

Yani Gil gibi bir özel hareketi olmayan bir oyuncuya spd drib eklemenin carlos la özdeşleştirmeden bir yolu var mı arkadaşlar....Ya da tsubasa tiger shot u yakın çekime hyuga gelmeden çekebilir mi? yakın çekim ofsetlerini yapabiliyorum, elimde şutlarla ilgili bir kısım döküman var ancak yine de sorunumu çözemedim...Söz konusu başlıkları dün akşamda dahil uzun süredir inceliyorum yine de gözümden kaçmış olabilir ama bulamadığım için sorunumun cevabını son çare yazayım dedim....

saygılar....

RE: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - NanoBasa - 17-08-2013

(17-08-2013, Saat: 16:09)C@rlos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şimdi sitede incelediğim kadarıyla özel bir çalım hareketi olmayan Gil e mesela carlos un spd dribini eklemek için yukarıda verdiğiniz kodda Gil in ofsetine girip carlos un kodunu yazabiliriz hatta bu sayede Gil miracle şut bile çekebiliyor ancak sıkıntı bu sefer de spd drib yaparken yakın çekime carlos geliyor ki oyun saçma oluyor....

Yani Gil gibi bir özel hareketi olmayan bir oyuncuya spd drib eklemenin carlos la özdeşleştirmeden bir yolu var mı arkadaşlar....Ya da tsubasa tiger shot u yakın çekime hyuga gelmeden çekebilir mi? yakın çekim ofsetlerini yapabiliyorum, elimde şutlarla ilgili bir kısım döküman var ancak yine de sorunumu çözemedim...Söz konusu başlıkları dün akşamda dahil uzun süredir inceliyorum yine de gözümden kaçmış olabilir ama bulamadığım için sorunumun cevabını son çare yazayım dedim....

saygılar....

onu yakın görünümü editleyerek halledeceksin
yani tsubasaya gil görüntüsü verip şut koduna veyada çalım koduna ekliyeceksin Gülümseme

.rar   en son.rar (Dosya Boyutu: 618.9 KB / İndirme Sayısı: 73)
saç kodlarını araştırıp sana vereceğim Gülümseme

RE: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - SvChatos - 17-08-2013

Ne alakası var yav çizimle isterseninz eklemek istediğiniz şuta boş ofset gösterin ve yakın görünümü ortadan kaldırın yada orjinal şuta giderekde yapabilirsiniz...

Cvp: RE: Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek - NanoBasa - 17-08-2013

(17-08-2013, Saat: 16:54)SvChatos® Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne alakası var yav çizimle isterseninz eklemek istediğiniz şuta boş ofset gösterin ve yakın görünümü ortadan kaldırın yada orjinal şuta giderekde yapabilirsiniz...

Çizim yanlış bi yazı olmuş yani Yakın görünümü editleyebilir onu söylemek istemiştim abi Gülümseme