*

Supernatural

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : TaroMisaki
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: 11769-supernatural-1920x1200-tv-show-wallpaper.jpg]

Winchester ailesinin özel mesleği olan avcılık babaları tarafından Dean(Din) ve Sam(Sem)'e kalmış bulunmakta bu iki Winchester yaratık avlamakta örneğin Ruh, Kurt Adam, Vapmir, Peri, Blood Marry(Şehir Efsanesi) ve İblis vs. avlamakta ve bu kardeşlerin kardeşliğini anlatmakta.

Sam : Sam, başta avcı olmak istemeyen ve üniversite'ye gitmek için evden kaçmıştır ve okumaya başlamıştır son günlerde Dean evine gelir ve ondan yardım ister Ruh'u avladıktan sonra sevgilisini tavana yapışmış bir şekilde görür ve intikamını almak için avcı olur ve babasını aramaya başlar.

Dean : Babasının her dediğini yapan ve kardeşini kollama görevine sahiptir Sam ile ava gittikten sonra Sam'i eve bırakır ve Sam'in haykırışlarını duyarak geri döner ve yangın çıkan evden onu kurtarır ve babasını aramaya başlar.

Castiel : (4. Sezon diziye girmekte) Castiel bir melektir ve Allah tarafından dünyaya Dean ve Sam için yollanmıştır.

Crowley : Crowley İblisdir(Şeytan) ve ayrı zamanda Cehhemin Kralı'dır çok kez Dean ve Sam'e yardım etmiştir ama hep karşı safta olmuştur, ayrı zamanda Dean ve Sam'in annelerinin katilidir.

Bobby : Booby, John Winchester(Dean ve Sam'in babası)'ı tanıyan aile dostlarından biridir kendisi biraz yaşlı olsada çok görev üstlenmekte ve elinden geldiğince Dean ve Sam'e yardım etmektedir.

Not : Bu konuyu açma sebebim 2006'dan beri devam eden dizi 9. yılına girmekte ve 10. sezon devam etmekte.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Yukarı Çık Cevapla


Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi