Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sherwood Dungeon

Bu konu; 12 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : TaroMisaki
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: YWrmy2.jpg]

Sherwood Dungeon 2006 yapımı MMORPG oyun türüdür. Şuan günümüze kadar belirli bir oynayıcı sayısı barındırmaktadır(Gittikçe düşüş yaşıyor). Ben bu oyuna 2008-2009 yıllarında 3Doyunlar sayesinde başladım ve hayatımda oynadığım ilk MMORPG oyunu olarak aklıma kazındı. Çoğu zaman ara vererek oynasamda bu aralar oyun beni fazlasıyla sarmış bulunmakta kısaca oyunu tanıtayım dedim.

Oyunun iki versiyonu bulunmakta bunlardan ilki ve en eskisi Shockwawe ikincisi ve yeni olarak gözüken Flash. Bu iki versiyonda aynı veritaban üzerinde çalışıyor. Yani Shockwawe ve Flash kullananlar aynı dünyayı paylaşıyorlar.

Level başlangıcı 1 ve son 2997 olarak geçiyor. Bu levelleri geçtikçe kendimize rank veriliyor. Örneğin 117 levelinin rankı '' Mercenary '', 2997 levelinin rankı '' God '' olarak geçmekte.

Oyunda bir sürü açık bulunmakta ve bu açıklardan faydalanan çok kişi var ki Admin'ler oyunla pek ilgilenmiyorlar.(Petler Dışında) Bu açıklara örnek vermek gerekirse, Hesap Kopyalama, Silah Üzerinde Oynama, 99999 Gold ve 99999 Diamond( Bu ikisi şahsen bende de var Açık Ağızlı Gülümseme ), Damage Hilesi, Fly Hack ve saymadığım daha bir sürü hack var ve bu hackler Cheat Engine ile yapılıyor.

Oyunda elbette para harcamıyor değiliz. Oyunda görüntü bakımından, ulaşım bakımından, level kasarken ve son olarakta çok azıcık da olsa birşey keserken ( Online bir oyuncu dışında ). Tüm petlerin fiyatı ve süresi eşitdir. Örneğin telefon ile 9 ay 16 TL, kart ile 12 ay 5 Dolar(15 TL) olarak satılmakta. Bazı günlerde ise (Sanırsam ayda 1 kez felan oluyor şimdi yanlış söylemeyim de) petlerde 1+1 paketi oluyor. Shadowfey Knight alana War Horse bedava.(Bu sistem War Horse alsanda Shadowfey Knight verecek şekilde) Bu gördüğünüz fotoğrafta ise pet miktarı ve birtane örnek pet var.
(1+1 Olduğu için War Horse aldım yoksa ulaşım sıkıntı oluyor, normalde Shadowfey Knight bizim deyimimizle Wampir alıyorum.)
[Resim: 6q5OXE.png]

Elbette oyunda clan sisteide bulunmuyor değil. Clan açmak için herhangi bir isim bulmanız ve Clan boşluğuna clan isminizi ve rütbenizi yazmanız yeterli baya dandik bir sistem olasada, clan sistemi bu oyunda çok tutuluyor. Ayrı zamanda Clanımız için para verip Room satın alabiliyor ve bu Clan Room'u düzenleyebiliyoruz.


Oyun Görüntüleri


[Resim: NglQ6Q.png]

[Resim: LgZq2z.png]

[Resim: p8XQzm.png]

[Resim: gV2125.png]
[Resim: j1X78m.png]Trailer


Bu video Shockwawe verisoynu ve bir klanın kendi içinde yapmış olduğu bir PvP turnuvası.


Şu fotoğrafta benim clanın hatırası, gerçi yeniden toparlamaya çalışıyorum ama katılabilecek olan varsa sevinirim.

[Resim: pm58kr.png]Not : Güncellenecek
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Yukarı Çık Cevapla
#2
Bende bu oyunu 8 yaşımdan beri tıpkı senin gibi ara ara oynuyorum.İlk hesabımda 81 lvl'dim hemde daha görev yaparak xp kasmayı bilmeden.Düşün artık ne kadar çok oynadığımı Gülümseme
Yeni hesapta ise 54 lvlim.Sıkılınca giriyor 6. Haritadaki Dragon'u ve 7. Haritadaki Büyük kurtu öldürür.Baştan bütün görevleri yapıp xp kasarım.Özelliklede Tsukurou Dream Team'da playpoint'imin dolmasını beklerken bu oyunu oynamak çok zevkli oluyor.
Yukarı Çık Cevapla
#3
Bu aralar sadece teleport 1 join 2'de pvp atmak için giriyorum. Pek bir anlamı kalmıyor oyunun 117 level kasmışım bana yeter ve artar. Açık Ağızlı Gülümseme
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Yukarı Çık Cevapla
#4
Nickin ne?
Yukarı Çık Cevapla
#5
LaysTo, müsait bir zamanında oynayabiliriz. Güzel
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Yukarı Çık Cevapla
#6
Benim ki biraz garip Güzel
CoffeeTunca
Hangi kafayla yaptım bilmiyorum Açık Ağızlı Gülümseme
Yukarı Çık Cevapla


Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi