Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

İspanyalı Micheal Hakkında Bilgiler

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Darksawyer
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
çeviri biraz kırık bozuk gibi olabilir kendim çevirdim bazı şeylerde çevrilmediği için bildiğiniz üzere ancak bu kadar oldu.

Micheal Hakkında Bilgiler
Sırasıyla Olimpiyat İspanya ve Numancia için "11" ve "38" numarasını giyiyor. Yakın arkadaşı ve Takım arkadaşı Raphael. Tüm görünüşleri sırasında Michael, tsubasa Ozora veya Natureza gibi karakterleri bile aşarak muhteşem yetenekler gösterdi.

Bazı durumlarda, Michael ilahi bir varlık gibi tasvir edilir, bazı karakterler olarak, Tsubasa dahil, Michael gördükten sonra meleğin kanatlarını veya meleğin tüy bkz. Natureza, Michael'ın Santiago Bernabeu'daki varlığını tanrı gibi hissediyor.

Hikayesi
Yurtdışı şiddetli kavgalar önce Düzenle
Montserrat Kilisesi'nde yetişen genç bir çocuk olan Michael, kilisenin Piskoposu Juanito tarafından futbol öğretildi.

Cantera'nın bir seçim testinde kimse topu ondan alamadı ve oynarken uçan bir melek gibiydi. U-12 Barcelona ile bir sözleşme teklif edildi, ancak Tanrı'ya karşı duritleri nedeniyle reddetti, yine de belirtilmemiş bir Catalunya yerel takımında oynadı. O zamanlar Raphael ile oynuyordu.

U-12 Barcelona, Catalunya alan turnuvasında takımına karşı asla kazanamadı. Daha sonra barca'ya katılmadı, çünkü bir rahip olarak görevini yerine getirmek istedi. Bu nedenle, Montserrat Manastırı için ayrıldı ve orada yerel bir takıma katıldı ve arkadaşı Raphael ile birlikte oynadı. Bir maç sırasında, Michael'ın mücadele rakibi, Saul tam görme kaybına neden sona erdi. Bundan sonra Michael futbol oynamayı bıraktı.

10 yıl sonra, piskopos Juanito ölmek üzereyken, Michael'a ikincisinin istediğini yapması gerektiğini söyledi. Daha sonra, Michael piskopos bir resim tutarken Camp Nou de El Clasico izlemek gitmek istendi, piskopos futbolu çok seviyor iken beri, o bir stadyumda bir Clasico izlemek gitmek mümkün değildi. Aynı gün Michael, dua etmek için Montserrat Kilisesi'ne giderken Sanae Ozora, Yukari Nishimoto ve Pinto ile tanıştı. Pinto topu düşürdüğünde, tepenin çitinden düşmeden önce çabucak aldı ve sonra o çitin üzerinde hokkabazlık yaptı. Bundan sonra Sanae'ye baktı ve arkasında iki melek gördüğünü ve ona bir haç verdiğini söyledi.

El Clasico ve tsubasa ve Natureza arasındaki düelloyu izledikten sonra, Michael tekrar futbol oynamak istediğini hissetti. Ertesi gün, Tsubasa ile tanışırken, ikincisi Montjuïc devresinin tepelerinde eğitim gördü. Burada, Michael, tsubasa tamamen onun tarafından outran olduğu ve yetişemediği için, kalitesinin bir kısmını tekrar gösterdi. Michael, tsubasa'nın maçının onu çalıştırmak için dışarı çıkmak istediğini ve tsubasa'nın tesadüfen buluşmasının Tanrı'nın isteği olduğunu söyledi.

Yurtdışı Şiddetli Kavgalar Düzenle
Santiago Bernabeu'daki ikinci Clasico gününde Michael da maçı görmeye gider. Bir segway gibi topun üstüne binerek stadyuma gider. Yolda, bir çocuk topu yolda bırakır, bu da korkunç bir trafik kazasına neden olabilir, ancak Michael sadece kendi topunu tekmeleyerek topu çocuğa geri verebilir, topu da hemen sonra ona geri döner.tekme, böylece kazanın olmasını önler. Kısa bir süre sonra, topu yüzen bir balonda doğru bir şekilde tekmeliyor, haşhaş ediyor ve küçük bir kız için sıkışmış olan oyuncağı alıyor.

Tsubasa'nın ve Natureza'nın oyununu bir kez daha gördükten sonra tekrar futbol oynamaya karar verir. Daha sonra Raphael ile iletişim kurar ve daha sonra CD Numancia ekibi ile bir sözleşme imzalar.

Numancia'ya katıldıktan kısa bir süre sonra ekibi Real Madrid CF ile yüzleşmek zorunda kaldı ve bu maçta Natureza'yı tamamen geride bıraktı ve Real'in kaybına yol açtı ve onları ikinci sıraya bıraktı.

Rising Sun saga düzenleme
Carlos Santana Valencia CF karşı Numancia maçı sırasında yanı Michael tarafından dövüldü olduğu ortaya çıktı.

Michael daha sonra İspanyol Olimpiyat takımının bir parçası olarak seçildi. Madrid Olimpiyatları Turnuvasının açılış maçı İspanya ve Kamerun arasında. Kamerun, iki üst, Muamba ve Etaw ile saldırırken, Michael bu iki topu kolayca kapar.

Michael daha sonra topu genellikle yaptığı gibi bir segway gibi kullanır. Kamerun şaşırdığında, Michael, Han Dou Shuu Soku Jin Hou'yu kullanmamasına rağmen, bir ejderhanın görüntüsünü geride bırakan uzun bir atış yapar. Atış çubuğu vurur, ancak Raphael hariç stadyumda sunulan tüm insanlara habersizce, Michael bunu bilerek yaptı, püskürtülen top uygun bir şekilde Fersio Torres'e doğru gidiyor ve herhangi bir zorluk çekmiyor.

İspanya'nın ikinci golü, Michael'ın takım arkadaşı Rail için mutlak bir gol şansı yarattığı ilk gole benzer. Özellikle, Michael Kamerun savunucusu vurur ve topu rayına doğru rulo olan bir atış yapar.

İlk yarının bitiminden hemen önce, İspanya Michael sayesinde üçüncü gollerini attı.

Japonya ve Almanya maçında, Jun Misugi, Schneider'in ateş atışını durdurmaya çalıştıktan sonra neredeyse öldüğünde, Michael, Misugi'yi uzaklaştırmamak için Tanrı'ya yüksek sesle bağırıyor. Aynı zamanda transa giriyor gibi görünüyor: titriyor, gözleri boş ve melekler gibi görünen şeylerle çevrili. Birkaç sonra, Misugi'nin hayati belirtileri geri döndü ve kurtardı.
AlphaT®.NET ve imparator_03 beğendi
Yukarı Çık Cevapla
#2
emeğine sağlık..güzel..gene bişeler anlaşılıyor olsun.
Yukarı Çık Cevapla
#3
Bu adamı çok merak ediyorum.Umarım muazzam yeteneklerini Japonya-İspanya maçında görürüz.Aksi halde ikinci Cruyford vakasını yaşarsak ağır söverim Yoichi ye
Yukarı Çık Cevapla
#4
@Sadettin Safa Gündüz bence hayal kırıklığı olacak..
Sadettin Safa Gündüz beğendi
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Yukarı Çık Cevapla
#5
@AlphaT®.NET
Ben umutluyum bence tüm maç izleyeceğiz
AlphaT®.NET beğendi
Yukarı Çık Cevapla
#6
helal olsun güzel iş
[Resim: RRLN9l.jpg]
~Hayalin Ötesinde~  ^Eskiler imzayı hatırlar^ 
                            2016-
Yukarı Çık Cevapla


Konuyu Okuyanlar ?
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Sadettin Safa Gündüz (09-12-2020, 14:31), CanYıldırım (16-12-2020, 16:57)

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi