Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Gintama Silver Soul Of Time

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : TaroMisaki
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: 6nDl9E.png]

Gintama'nın animesi bittikten sonra yapımına başladığı, ve Çinliler tarafından çıkarılan ( Kabukicho Dai Katsugeki adında Japonların daha çıkarmadığı var ) Silver Soul of Time adlı oyunu biraz tanıtayım dedim. Başlamayı düşünen olursa elimden geldiğince yardım ederim.

Ekran Görüntüleri


[Resim: nrb5MN.png]

22 Level olmadan konuşulmuyor bu arada bilginize.

[Resim: Zd5AVV.png]


[Resim: J2V7Oj.png]

Çıkartmış ve açmış olduğum karakterlerin bir kaçı.

[Resim: Ybdj6D.png]

Karakterlerimizi savaş esnasında dizdiğimiz kombinasyon sistemi. Alt tarafta yapılabilecek komboların göstergesi var onlarda çok önemli oluyor kombo yapmaya özen gösterin. Son olarak sol alt tarafta Gintoki var, bu Gintoki şuanda dışarıda gezerken seçtiğiniz karakteri gösteriyor isterseniz dizilimde bulunan bir karakterle değiştirebilirsiniz ( Oynayan bazı insanlar bundan habersiz olduğu için çoğu Gintoki -_- )

[Resim: B2ORaG.png]

Gintoki'nin itemleri ve basmış olduğum artılar. Aynı şekilde diğer karakterlere de item giydirebilir ve itemlere artı basabilirsiniz.

[Resim: 3oO140.png]

Gintoki'nin skilleri. Skilleri açmak için kart seviyelerinizi yükseltmeniz lazım. Bazı skiller kombo tetikleyebilir ya da bir kombonun devamını getirebilir.

Yeşil Seviye Kart - 2. Skill

Mavi Seviye Kart - 3. Skill

Mor Seviye Kart - 4. Skill

[Resim: Zd5A03.png]

Gintoki'nin kart yıldızı. Kart yıldızı belirli bir seviyede kartın özelliklerini arttırır. Herhangi bir kartın yıldızını arttırmak isterseniz o kartın parçasını bulmak zorunda oluyorsunuz örneğin Gintoki'nin 4 yıldız olması için 100 Gintoki parçasına ihtiyacı var ve ben sadece 2 Gintoki tane toplayabilmişim.

[Resim: Zd5Amo.png]

Gintoki'nin kart seviyesi. Kart seviyesi, belirli materyaller ile yapılır ve bunları story mod veya market den alabileceğiniz materyal sandığından rastgele çıkartıp bulabilir ve kartınızın seviyesini arttırabilirsiniz.

Normal Kart
---------------
Yeşil Kart

Yeşil Kart +1
---------------
Mavi Kart

Mavi Kart +1

Mavi Kart +2
---------------
Mor Kart

Mor Kart +1

Mor Kart +2

Mor Kart +3
---------------
Sarı Kart

Sarı Kart +1

Sarı Kart +2

Sarı Kart +3

Sarı Kart +4

[Resim: 0D08k9.png]

Envanterimiz, itemlerimiz, materyallerimiz vs.

[Resim: 3oON94.png]

Gintoki'nin itemleri. Ana levelinize göre itemlerinize o kadar artı basabilirsiniz. Örneğin Gintoki'nin leveli 25, ana levelim 30 ve Gintoki'nin itemlerini +30'a kadar basabilirim. Belirli levellerden sonra itemlerin kart seviyesini arttırabiliyoruz ve basacağımız seviye için materyalleri gerekiyor.


Yeşil Seviye İtem - 10 tane Yeşil Materyal

Mavi Seviye İtem - 20 tane Mavi Materyal

Mor Seviye İtem - 30 tane Mor Materyal

Sarı Seviye İtem - 40 tane Sarı Materyal


İtemlerinize belirli bir seviyeden sonra taş da basabilirsiniz.

Kırmızı Taş - Kılıç

Yeşil Taş - Zırh

Mavi Taş - Kemer ve Ayakkabı


İtemlerinize yine belirli bir seviyeden sonra ekstra özellik ekleyebiliyorsunuz ve bunun için 100 elmas alıyor, ardından rastgele özellikler veriyor ve 10 kere değiştirme hakkına sahip oluyorsunuz. Beğendiğiniz bir özelliği kilitleyip 30, iki tane kilitleyip 60 elmas ödüyorsunuz, malesef üç olmuyor.


Jump, Justaway ve Neo Armstron Cylone Jet Armstrong Canon ( Oyunda NAC diye geçiyor ) vs. günlük etkinliklerin bir tanesinden ve marketten satın ala biliyor ve onları kedi heykeli gibi şeylerle geliştirebiliyorsunuz.

[Resim: VYQAaZ.png]

Market, genelde pek ihtiyaç duyulmuyor fakat 29-30 seviyelerde taş almaya muhtaç kalıyorsunuz. Farklı para birimleri için de market genişletilmiş, Arena Madalyonu, Şeytan Meyvesi ve Premium olarak dörde ayrılıyor.

[Resim: 4lpDP7.png]

Gacha, buradan ise günde 5 kere bedava açılabilen altın ile açılan bir gacha ve günde sadece 1 defa bedava açılabilen elmas ile açılan gacha ve premium gachası olarak üçe ayrılıyor.

[img]]http://i.hizliresim.com/3oONp9.png[/img]

Arkadaş listesi, gerçi pek arkadaş eklemiyorsunuz insanların ismi hep Çince.
Story Mode


Anime'nin gidişatına göre ilerleyen bir Story Mode bulunmakta. Her ne kadar Çince anlamasam da eski bazı sahnelerde insan yine de gülüyor. Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: nrbkOB.png]


Arena


Günlük etlinlikler sayfasından girilmekte belirli bir seviyeden sonra açılmakta. Genelde ilk başlarda basit olsun diye botlara karşı mücadele veriyorsunuz ama bir süre sonra lig atlayınca asıl oyuncular denk gelmeye başlıyor ve mücadele daha da zorlaşıyor. Yendiğiniz insanlara göre sıralamada yükseliyorsunuz ve madalyon kazanıyorsunuz, markette isterseniz madalyonlar ile item, materyal vs. alabiliyorsunuz.

[Resim: AJOEDz.png]


[Resim: y4Gm1M.png]
Resmi Site : http://gintama.mobage.cn/home ( İndirme linkleri bulunuyor )
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Yukarı Çık Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Yu-Gi-Oh! The Eternal Duelist Soul Roberto 0 617 17-05-2013, Saat: 13:26
Son Yorum: Roberto

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi