Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Akrep...

Bu konu; 7 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : G.Hernandez
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Arkadaşlar,abiler giymeden önce kıyafetlerinizi birkaç kere silkeleyin.Peki neden işte cevabı aşağıda...
Bu sabah okula gidecektim.Servisimin gelmesine 10 dakika kala giyinmeye başladıydım.Okul kıyafetimi giymiş ve son olarakta hava soğuk olduğu için uzun kollu ve kapşonlu yelek giyecektim.İlkin sağ kolumu,sonra ise sol kolumu sokarken elime soğukluk geldi sonra elimle bir dokunayım dedim ve akrep beni yüzük parmağımdan soktu.Tabi ben refleksimin iyi olmasından dolayı hemen kolumu sallayıp yere düşürdüm akrebi.Tabi bağırdığım için babam kalktı ve buz yaptıktan sonra hastaneye gittik.Akrep yüzünden iki tane iğne oldum,doktor 1-1,5 saat sonra rapor gelir dedi bizde bekledik.Rapor çıktığında akrebin tam sokamadığı veya zehirsiz olduğu ortaya çıktı(zaten yaşadığımız yerde akrepler zehirsiz oluyormuş genelde)
Sonuç=Akrep yüzünden iki(2,II) iğne yedim.
Ders=Kıyafetlerinizi,ayakkabılarınızı giyerken dikkat edin.
Yukarı Çık Cevapla
#2
Youtube'da akrep vb. zehirli hayvanların sokması durumunda ne yapılacağı ile ilgili videolar mevcut, izlemeni tavsiye ederim.

Geçmiş olsun.
Yukarı Çık Cevapla
#3
Teşekkür ederim.Zaten baktım hemen ön tedavi yaptım sonra hastaneye gittik.Tabi akrepte tam sokamamış olmasına rağmen iki iğne yedirtti bana.
Yukarı Çık Cevapla
#4
Büyük geçmiş olsun Allah şifa versin Tunca
Yanlış anlamadıysam akrep elbisenin içine nasıl girmiş? Evinize dikkat edin böyle hayvanların evde olması hayraalamet değil
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri


TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Yukarı Çık Cevapla
#5
Malum havalar soğuk akrepde girmiş benim yünlü yeleğe kolumu sokarken soğuk geldi elime(Soğuk şey akrepti)sonra bi anda soktu.Kolumu salladım düşürdüm akrebi baya büyük bir akrepti.Ondan sonra hafif acıdı ama akrep tam sokamamış bu yüzden bir şey çıkmadı.
Bu arada evimiz biraz eski bir ev bu yüzden herhangi bir yerden girmiş olabilir.Birde paranoyak oldum kıyafetimi giymeden önce silkeliyorum.
Yukarı Çık Cevapla
#6
Geçmiş olsun
Yukarı Çık Cevapla


Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi