Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsuabsa- Tatakae Dream Team İndirme-Gameplay-Oynanış Bilgiler Yardımlaşma

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa: Tatakae Dream Team
[Resim: V0dblP.jpg]

Merhaba Arkadaşlar Yeni Çıkacak Captain Tsubasa Tatakae (Fight-Mücadele Etmek,Düello) Dream Team İsimli Oyunla İlgili Çeşitli Bilgilere Ulaşmış Bulunuyorum Bütün Bilgileri Toparladım Özellikle Oynanışla İlgili Merakınız Bu Konuda Bir Nevi Giderilmiş Olucak.Tabi Oynanışla İlgili Anlatımda Bu Konuda Olabilir Çıktığı Zaman Bu Konu Üzerindede Yardımlaşabiliriz Ayrıca Bulduğum Tüm Bilgileri Bu Konudan Paylaşacağım Sizlere Yardımcı Olmak Adına.

Oyun Çıktı Arkadaşlar
Captain Tsubasa - Tatakae Dream Team Android Nasıl indirilir ? Android Download, install & Gameplay

-Öncelikle Oyun
Android (4.1 ve Üzeri) / iOS (8.0) İçin Çıkacak
Tür: Rekabetçi Futbol Simülasyonu RPG
Fiyatı: Temel free-to-play (Bedava Uygulama İçi Faturalandırma Satın Alınabilinen Öğeler Olucak)

Resmi Web Sitesi : http://www.tsubasa-dreamteam.com
Resmi Twitter (Official Twiter) : https://twitter.com/tsubasa_dteam

the 3 features of the game
-Oyunun 3 Özelliği
this coming captain tsubasa makes you challenge with your dream team
Bu geliyor kaptan tsubasa hayal ettikleri takımlarla meydan okuyor

intensive battles againts your friends and players from the whole country
Tüm ülkeden arkadaşlarınıza ve oyuncularınıza karşı yoğun savaşlar

extreme feelings while usling all the technical skills characters of the manga
Manga'nın tüm teknik becerilerini kullanırken aşırı duygular

rich experience similar to the orjiginal work
Orijinal çalışmaya benzer zengin bir deneyim

-Oyun Karakterleri
Anime Ve Manga Karışımı Büyük İhtimalle

-Oyunun Modları
1- Story Mod
Yani Hikaye Modları
Hikaye Modları Şu Şekilde
Captain Tsubasa, World Youth, Road To 2002, Golden 23, En La Liga, Rising Shun
Yani Bu Hikaye Modlarının Ne Anlama Geldiğini Anlamıştırsınızdır İsimlerden Mesela Golden 23, Golden 23 Mangası Vardı Bildiğiniz Gibi Onun Hikayesini Oynacağız Demek Büyük İhtimal..
Not: Tüm Serilerin En Ünlü Sahnelerini Yeniden Yaşayın.Diyorlar Buda Tamamını Değilde Kısa En Önemli Yerleri Oynacağımız Tekrar Yaşayacağımız Anlamına Geliyor Heralde

2- intensive battles againts your friends and players from the whole country
Tüm ülkeden arkadaşlarınıza ve oyuncularınıza karşı yoğun savaşlar
Yani Vs Battle Modu
Evet Yanlış Çevirmediysem Tüm DÜnya İle Arkadaşlarmızla Veya Başkalarıyla Rüya Takımımızla Maçlar Yapabileceğiz..

Oyunda bir orijinal ekip oluşturarak, ulusal oyuncularla mücadele gidin.
Takım oluşumu ve üniformalar vb ince özelleştirilebilir.
[Resim: r3rG7N.jpg]

İlerlerken Maç-up sahnesin de komut seçimi gerçekleşir. Oyun oyuncuların seçiminde hareket eder.
[Resim: 370kd2.jpg]

Yönlendirip Komut Verdikten Sonra Orijinal 3D Karakterler Bize Hareketini Göstermek için. 3D Grafik, Çizgi Tarzında Hazırlanmış.
[Resim: V0djdn.jpg]
[Resim: 7qzjz5.jpg]

-Extra ve Tahmini Bilgiler
Oyunda Oyuncularımızın Leveli Olucak Arkadaşlar Level 60 Görmüştüm Videonun Birinde Ayrıca Oyuncuyu Çalıştırma Araçları Bu Oyundada Mevcut Olucak Daha Önce Dream Teamdada Vardı Oyunda Güzel Özelliklerden Biride Twin Şutlar Mesela Hyuga Ve Scnhider Twin TigerFire Shot Çekebilecekler Ayrıca Takım Forması Ayarlama Taktik Skill Gibi Özelliklerde Mevcut Olacak Şimdlik Bu Kadar Arkadaşlar..

-Oyunun Çıkış Tarihi Bilgisi
Oyun Çıktı Android Videolu Anlatım Eklendi

Captain Tsubasa - Tatakae Dream Team Gameplay (Oynanış) Ve Bilgiler English -Türkçe
Oyun Tanıtmı Sunum Videosu Ön İnceleme Ve Çeviri
Arkadaşlar Bazı Yerleri Çevirmeye Gerek Duymadım Bu İngilizceyle Ancak Bu Kadar Umarım Merakınızı Giderir...
Video-Çeviri: By Crazy Striker

Oyun Sistemi, Oyun Ekranı, Karakterler Özellikleri Ve Daha Fazlası Bu Videoda
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Yeni Promosyon Videosu By Crazy Striker

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Güzel bilgilendirme olmuş.
Oyunda benim olumsuz gördüğüm durumlardan biri oyuncuların kafalarının görünmesi
Normal Tsubasa'daki gibi forma numarası gösterseler daha iyi olabilirmiş
bir diğer canımı sıkan mevzu Pokemon go'daki gibi android/ios telefonlara çıkması zaten benim telefon üvey evlat
nesi var ulan bu windowsun hep bir eziklik hep bir sıkıntı...
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Dediklerine Bazılarına Katılıyorum Ancak Ben Her İki Platformdada Olmasından Yanayım Windows İçin Çıkmayabilir Çünkü O Kısımda Bazı Sıkıntılar Var Sanırım İlk Başlarda Windows Çıkarken Androd'i Geçiçek Diye Çıkmıştı Ama Kullanım Oranı Oldukça Az Hakimiyeti Kaybettiler Giitikçe Batıyor Bence Geçte Olsa Bir An Önce Android Veya Iosa Geçemin Senin İçin Akıllıca Olur.Telefon İçİn Bu Oyun Makbul Görülebilir Ancak Windows Yani Bilgisayar için Şöyle Crysis 3 Gibi Müthiş Grafikli Bir Oyun Çıkartmamalarını Çok Yanlış Buluyorum , Hala Sahada Bir Adam Gözüküyor Sahada Başka Adam Yok Sanki Bu Grafikleride Pek Sevmedim Açıkcası Bana Biraz Yamuk Yumuk Geldi Karakterler Benzemiyorlar Pek Bana Göre Ct2Dekiler Bile Daha İyi Geliyor Bana Her Neyse Bir Başka Konu İse Sadece Özel Sahnelerde ve Hamle Sırasında 3D Olarak Görebiliyoruz Oyuncuları Yani Oyun Oynarken Tablo Şeklinde Üstden Görüntülü Bir DUrum Var Tıpkı Futbol Maneger Oyundaki Gibi
Pek Hoşlanmasamda Bunla Yetinmek Zorundayız Makul Görülebilir...

[Resim: W08QlL.png]

Bunun Neresi Hyuga İle Scnheider?
[Resim: R08O61.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Teşekkürler emeğine sağlık.

Oyunu oynayıp bizzat deneyimlemeden bir şey demeyeceğim, henüz çok erken. Ortada pek bir şey yok. Güzel

@Wild Striker
Maal'esef yanlış seçim yapmışsın çünkü akıllı telefon dünyasında İOS veya Android hakimdir. Windows Phone %1 bile değildir ki zaten bir-iki yıla kalmaz tümden silinip gidecek. Hatta bu işletim sistemi yüzünden Nokia gibi bir dev battı. Gerisini sen düşün. Dil Çıkarma

Daha önce de dediğim gibi oyun Tsukurou mantığında bir oyun olursa açıkçası hiç bulaşmamayı düşünüyorum. Ancak görünen o ki çok benzer mantıkta bir oyun olacak gibi.

Hayırlısı, bekliyoruz.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Oyuncu numaraları yerine kafalarının koyulması güzel bir düşünce. Çok net olmasa da kimin kim olduğu anlaşılabiliyor ama keşke biraz daha net görüntüler olsaydı.

Sanırım tsukurou tarzı bir yapısı olacak? Çizimler ise baya kötü. Schneider özellikle çok kötü çizilmiş. Umarım diğerleri de öyle değildir.

Bu dövüşmekten kasıt nedir, Goal 3 tarzı uçurmalar mı olacak acaba? Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Yok Goal 3 Tarzı Değil De Tsubasada Olan Şeyler İşte Böyle Bir İsim Uygun Görmüşler Sanırım.Ayrıca Tüm Dünya İle Maçlar Yapayacağızya Demekki Onlar Bunu Düello,Dövüş,Savaşmak Anlamında Görüyorlar Benim Düşünceme Göre...Güzel Tabi Başka Anlamlarada Geliyordur Mutlaka Matsuyama-San Bizim İçin Daha İyi Çevirir Yorumlar Birazdan Sanırım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Dream Team Kapsamlı Rehber Tisbir 2 222 23-03-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Resimli Anlatım KoJiRo41 4 1,332 21-06-2017, Saat: 10:57
Son Yorum: bebe_11
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt Crazy Striker 10 2,096 09-05-2017, Saat: 23:27
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi