Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Tsubasa mı? Roberto mu? Hangisi Nankatsu'ya Daha Çok Katkı Sağladı?

Bu konu; 19 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: HANGİSİ NANKATSU'YA DAHA ÇOK KATKI SAĞLADI?
Roberto
Tsubasa
[Anket Sonuçlarını Göster]

Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Tapates

Tapates Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Size göre hangisi Nankatsu'ya daha çok katkı sağladı deyip bu maçı belirtmemişsin.

En üst tarafta "Peki sizce Roberto'nun, Nankatsu'nun başına geçtiği zamandan ve karma takım olacağı döneme kadar yaptığı teknik direktörlük sürecinde Nankatsu'ya en çok katkı veren isim kimdi?" diye belirttim.

O yorumumu görmemiş olabilirsin, ama zaten hikayede sadece Roberto'nun, Nankatsu'da koçluk yaptığı zamanı kaleme aldım. Buradan da, anketi sadece o döneme göre yaptığımı anlayabilirdin.

@Genzo21

Tamamdır, dediğim gibi o yazıları ek olarak yazdıysanız ve anketi o dönemleri değerlendirerek cevap vermediyseniz sorun yok, teşekkür ederim. Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Tsubasa mı? Roberto mu? Hangisi Nankatsu'ya Daha Çok Katkı Sağladı? - Yazar: Karl Heinz Schneider - 14-10-2020, Saat: 22:40

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kaptan Tsubasa Ana Seri (1981) Mangası Hakkında Hakan Y. 3 127 30-03-2024, Saat: 04:09
Son Yorum: AlphaT®.NET
Tsubasa'yı Seviyor Musunuz? Karl Heinz Schneider 21 1,310 06-01-2024, Saat: 10:01
Son Yorum: tsubasa_hakan
Captain Tsubasa Yeni Karakter Tisbir 5 134 27-03-2023, Saat: 23:17
Son Yorum: Hiena 2
Schneider vs Tsubasa (JBC) Karl Heinz Schneider 9 509 24-03-2023, Saat: 15:19
Son Yorum: Hiena 2
Kaptan Tsubasa Çizgi Filmi 57. Bölümdeki Soru İşaretleri.??? Tsubasa201745 5 214 19-02-2023, Saat: 00:11
Son Yorum: Jun Misugi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi