Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Japonya Milli Takımından Sonra Değeri Düşen Oyuncular

Bu konu; 26 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: Hangisi Daha Fazla Düşüş Yaşadı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Takeshi Sawada
50.00%
5 50.00%
Shun Nitta
20.00%
2 20.00%
Mitsuru Sano
30.00%
3 30.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben anket şıklarında yer alan hiçbir ismin düşüş yaşadığını düşünmüyorum.

Sawada
Next Age denilen Ougon Sedai (Tsubasaların jenerasyonu) sonrasının beyni, lider ismi haline gelmiştir. 

Sano
Özellikle son zamanlardaki Futsal teknikleri ile göz dolduran bir performans sergilemektedir. Elbette bir Aoi değil ancak çevikliği, boyu-kilosu, sahada ayak basmadık yer bırakmayan futbol tarzı ile bana en çok da Aoi'yi anımsatıyor. (Çok severim kendisini bu arada)

Nitta
Önce Road to 2002'de Wakashimazu ile birlikte geliştirdiği karate tecrübesini futboluna aktarmış ve devamında Hayabusa Geri (Neo Hayabusa Shoot) ile Neo Tiger Shot'tan daha güçlü bir tekniğe (bu bilgi benim çıkarımım değil, doğrudan mangada geçen bir ifadedir) kavuşarak Japonya'nın tartışmasız en güçlü ikinci forveti haline gelmiştir. 
Bu üçlü içerisinde en fazla gelişim gösteren ise bana göre Hayabusa Fighter, Nitta'dır ki kendisini de çok ama çok severim.  Kalp - Sevgi

@"Carlos Santana^"
Bu açıdan ben de senin gibi düşünüyorum, güçsüz diye kabul edilen, genelde yedeklerde gördüğümüz isimlere karşı benim de sempatim vardır. Mesela örnek vermem gerekirse, herkes Schneider, Santana hayranı iken ben yabancı forvet oyuncuları içerisinde en çok Victorino'yu severim.  Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Japonya Milli Takımından Sonra Değeri Düşen Oyuncular - Yazar: Hikaru Matsuyama - 08-08-2020, Saat: 20:29

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
grunwald vs japonya maçın tsubasa oynasa japonya yenebilirmiydi? genzow 22 2,181 13-09-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Japonya Irak hjorikyuga 8 1,562 12-09-2017, Saat: 17:49
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Japonya Final Maçı hjorikyuga 5 1,063 12-09-2017, Saat: 17:14
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi