Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

[Anket-Yorum] En İyi CT Oyunu Sizce Hangisidir?

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : AlphaT®.NET
Anket Başlığı: [Anket] En İyi Captain Tsubasa Oyunu Sizce Hangisidir
CT1
CT2
CT3
CT4
CT5
Captan Tsubasa PS2 Oyunu
Captan Tsubasa Dream Team Online Oyunu
CT -Eikou No Kiseki
CT-Sega CD Oyunu
Diğer CT Oyunları
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 2 Super Striker

CT oyunlarını oynamaya çocukluğumda ilk bu oyunla başlamıştım. Açıkçası o zamanlar bunun dışında bir CT oyunu olup olmadığını bile bilmiyordum. Yıllarca oynadım ve hala da oynarım, bıktırmıyor kendisini enteresan bir şekilde. 

En başta kusursuz senaryosu, muhtemeş akıcılığı, çok dinamik bir oyun olması, çizimler, görsellik vesair gibi pek çok açıdan oynayan kişiye güzel anlar yaşatan bir oyun olması nedenilye CT oyunları dendi mi Super Striker bir yanda diğerleri bir yana derim. 

Hele ki geçen sene bu oyunla ilgili yıllardır uğraştığım detaylı analizi bitirip de yüzlerce sayfayı baştan okduğumda bu oyunu ne kadar sevdiğimi ve bu oyunun neden bu kadar çok sevildiğini bir kez daha ve çok net olarak anladım.

...

Açıkçası bu tarz anketlerin Captain Tsubasa 2 Super Striker dahil edilmeden yapılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bunca senedir CT forumlarındayım bu minvaldeki anketlerde farklı bir sonuç çıktığını görmedim.  Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: [Anket-Yorum] En İyi CT Oyunu Sizce Hangisidir? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 26-05-2020, Saat: 10:57

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi