Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa - Rise of New Champions Kadrolar

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@levin44

Ben nereden bileyim abicim. Gülümseme Bilgisayarının özelliklerini bile bilmiyorum. 

https://www.systemrequirementslab.com/cyri

Bu siteye gir, oyunun ismini yaz tarat bakalım, o sana söyler.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yukarıda hazırladığım görselde bahsettiğim Hollanda'da iki adet 12 numara olması durumunun ekran görüntülerini bırakıyorum.

[Resim: IR9QQf.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Musashi ile senaryoyu bitirdim. Dolayısıyla Arjantin, Fransa ve Almanya'yı da ekledim. 2 kere daha bitirince ABD ile Brezilya'yı ekleyeceğim.

Bu arada ilginç bir bilgi vermek istiyorum. Oyundaki Jean bildiğiniz gibi Fransa'ya bu oyuna özel eklendi. Fakat kadrodaki Rust mangada da bulunan bir karakter. Peki Rust'ın mangadaki tam adı ne biliyor musunuz? Jean Rust.

Yani yeni karaktere isim bulurken mevcut karakterin ön adını kullanmışlar. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
[Resim: xw2o12or3y861.jpg]

ABD ve Brezilya kadrosunun da olduğu güncel görsel eklenmiştir. Baya geç oldu biliyorum, ama oynama fırsatı bulamamıştım uzun zamandır. Gülümseme

https://www.reddit.com/r/CaptainTsubasaT...u16_milli/
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Rise Of New Champions Grafik Mod Tisbir 8 377 03-03-2024, Saat: 10:20
Son Yorum: emrhan42
CT Rise Of New Champions Turnuvası Tisbir 22 397 12-10-2023, Saat: 19:50
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Rise of New Champions Oyununu PC'de Joystickle Oynama tsubasa_hakan 7 3,169 13-07-2023, Saat: 01:01
Son Yorum: ufuk52
[Güncellendi]Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi. MindlessSR 41 8,839 26-04-2023, Saat: 10:54
Son Yorum: migves
Rise of New Champions:Konuşma Başlığı(Oyunla alakalı gelişmeler) Jun Misugi 246 16,507 28-05-2022, Saat: 15:52
Son Yorum: ozan55

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi