Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Selâmlar - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Tanışma Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Selâmlar (/konu-sel%C3%A2mlar-5588.html)

Selâmlar - SevimliPorsuk - 09-09-2020

selamlar. ismim yiğit. 18 bitti bitecek, dil okuyorum. 

yaklaşık 8 senedir kaptan tsubasa'yla haşır neşirim. deliler gibi ct 2 oynar, ct 3 müziklerini dinlerim. wy mangasını hiçbir zaman beğenemedim. son yıllarda da ilgim ister istemez azalmaya başladı tabii. artık senede bir iki kez sarıyorum tsubasa'ya.

tanışmak isteyen dostlara şimdiden memnun olduğumu arz ederim.

Admin Notu:Kişisel tercihleriniz sadece sizi ilgilendirir burası Captain Tsubasa Türkiye Platformu'dur.İçeriklerimizden faydalanabilirsiniz.Captain Tsubasa ile alakalı paylaşımlardan faydalanabilir paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim.
Konunun saçma uzaması ihtimaline karşılık forumdan süresiz uzaklaştırılacağınızı hatırlatmak isterim.
İyi Forumlar

RE: Selâmlar - AlphaT®.NET - 09-09-2020

Merhabalar, 2017 uyelik tarihinizi görüyorum. Bayadır ara ara takip ediyormuşsunuz.
Keyifli vakitler dilerim. Yeni oyunu oynadiniz mi ?

RE: Selâmlar - SevimliPorsuk - 10-09-2020

selamlar, çok teşekkür ederim. ara ara baktığım olurdu. (=

onur epik'i takip ediyorum youtube'da. zhangjianihao hacki gördüm, evet. harika olmuş. oyuncuların topu alırkenki -başka bir oyuncuya top gönderdiğiniz zaman- olan o gereksiz animasyon uzunluğu bile kısaltılmış. çok etkilendim ama mobilde bir türlü açamıyorum. konuda birkaç arkadaş daha belirtmiş bunu. galiba uyumsuz. deneyebilmek için V2 versiyonunu oynuyorum şimdilik. küçük kardeşimden fırsat bulabilirsem bilgisayarda da direkt başlayacağım. 

eş cinsel olduğumu belirtirken de 30 kere düşündüm ortalık karışır mı acaba diye. başıma gelecekleri tahmin etmiştim yani. kim bilir neler yaşandı da bir yetkili not girmek zorunda kaldı arkadaş! bu insanlar var dostlar. yok saymanın lüzumu yok. ayrıca kimse bir şeyi tercih etmiyor. 

RE: Selâmlar - ScoUnk - 10-09-2020

@SevimliPorsuk

Gereksiz alınganlığa, "Social Justice Warrior"lığa gerek yok. Burası bir Tsubasa forumu, burada cinsel eğiliminizi anlatmanız gerekmez. Heteroseksüeller bir ortama girdiğinde, ben de hetero'yum diye özellikle belirtmiyorsa, sizin de cinsel eğiliminizi belirtmeniz o derece yersiz. Burada onlarca tanışma başlığı açılmıştır. Hepsine bakabilirsiniz, hiçbirinde "Ben heteroseksüelim" gibi bir ifade bulamazsınız. Burası bir Captain Tsubasa forumu. Cinsel eğiliminizi; cinsellik içeren forumlarda paylaşabilirsiniz.

Hoşgeldiniz. İyi forumlar.

RE: Selâmlar - SevimliPorsuk - 10-09-2020

bu engin hayat tavsiyelerin için minnettarım oğlum, reddit asosyali tadında SJW yaftamız da yapıştırıldığına göre prim yapmamak için herhangi bir neden kalmadı, harika