Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Animasyon Kodları (Tamamı) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Animasyon Kodları (Tamamı) (/konu-animasyon-kodlari-tamami.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - Hiena - 09-05-2014

en son hafif yukarı doğru yükselip ekrana doğru gelen sahneyi soruyorsan onun kodu 36 kodu oluyor ve tiger şutun kaleye gidiş sahnesindeki 2. animasyon oluyor. Biliyorsun o şutun 2. sahnesinde aynı durum oluyor. sadece arka plan farklıdır.

ha eğer topun önce sağ sonra sol doğru ilerlediği ilk iki sahnenin kodlarını soruyorsan onun kodu da 1A kodu oluyor ve Cannon şutla aynı kod oluyor.

Bunları kendinde hex editörde o sahnelerin ofsetine gidip bulabilirsin. Ben ilk tespit ettiğim ve uzamasını istemediğim için diğer sahneleri de oraya yazmadım ama bazı kodlar birçok sahneye ait. Cannon şut, tiger ve hatırladığım kadarıyla razor (kamisori) şutunda kodları aynı. Zira benzer sahneler hex editörde aynı kodla ifade edilir.

Cvp: RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - Tsumax - 09-05-2014

(09-05-2014, Saat: 22:34)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en son hafif yukarı doğru yükselip ekrana doğru gelen sahneyi soruyorsan onun kodu 36 kodu oluyor ve tiger şutun kaleye gidiş sahnesindeki 2. animasyon oluyor. Biliyorsun o şutun 2. sahnesinde aynı durum oluyor. sadece arka plan farklıdır.

ha eğer topun önce sağ sonra sol doğru ilerlediği ilk iki sahnenin kodlarını soruyorsan onun kodu da 1A kodu oluyor ve Cannon şutla aynı kod oluyor.

Bunları kendinde hex editörde o sahnelerin ofsetine gidip bulabilirsin. Ben ilk tespit ettiğim ve uzamasını istemediğim için diğer sahneleri de oraya yazmadım ama bazı kodlar birçok sahneye ait. Cannon şut, tiger ve hatırladığım kadarıyla razor (kamisori) şutunda kodları aynı. Zira benzer sahneler hex editörde aynı kodla ifade edilir.

anladım.o zmn neo tigere top çoğaltma efekti eklersem o şutlarda etkilenecek o zman..

RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - ジャイロメ59 - 09-05-2014

Oyun içerisinde kullanmayacağın bir koda boş ofset gösteripte onu animasyona çevirebilirsin.

Misal CB = Li kardeşlerin üst üste çıktığı kod..

RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - Hiena - 09-05-2014

Aynen öyle, diğer oyuncuların şutları da etkilenecektir.

Bunun yerine Schneider arkadaşımızın dediği gibi boş veya önemsiz bir animasyonun kodunu kullanabilirsin.
Zira bende oyunlarımda hep öyle yaparım

RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - Tsumax - 10-05-2014

anladım o zaman toho hyuga combosu animasyonuna kullanabilirm.dğerleri hackim uzun olduğu için dolu gibi gözüküyor..

RE: Animasyon Kodları (Tamamı) - Hiena - 11-05-2014

Tabi bu durumda o kombinasyonu Hyuga ve Sawda dan kaldrman gerekir